ÖDEME VE TESLİMAT BİLGİLERİ

ÇEMENARDAGÜL ELEKTRONİK

MADDE 1. Banka havalesi veya EFT ile sitemizden alış-veriş yapabilirsiniz. Almak istediğiniz ürünleri siparis@cemenardagul.com adresine yazabilir veya sitemizde bulunan iletişim formunu doldurarak bizlere ulaştırabilirsiniz. Siparişiniz onaylandıktan sonra yatırmanız gereken ücreti yatırdığınız takdirde siparişiniz işleme alınır.MADDE 2. İşleminizin daha hızlı gerçekleşmesi için banka dekontunu tarafımıza mail yoluyla gönderebilir, fax çekebilirsiniz.MADDE 3. ÇEMENARDAGÜL ELEKTRONİK stokta bulunan ürünlerin teslimatlarını 1 iş günü içerisinde yapar. Sipariş verildikten 2 gün sonra eğer hala ürün ellinize ulaşmadıysa lütfen siparis@cemenardagul.com adresinden bizlere ulaşın.


          varistör led çeşitleri

ÇEMENARDAGÜL
Globalleşen dünyamızda, her geçen gün değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek için üretici ve tüketici arasındaki zinciri oluşturmak gerekiyordu.

Bu bağlamda, tüketicilere en iyi ve en güncel hizmeti verebilmek, elektronik dünyasında tüm bu ihtiyaç ve gelişimleri önceden görüp bu konudaki sıkıntıları büyük ölçüde gidermek adına, 1976 yılında, elektronik pazarının merkezi konumunda olan Karaköy'de, UĞUR ELEKTRONİK BEYTİ ÇEMEN adıyla toptan ve perakende olarak hizmet vermeye başlayan şirketimiz daha sonra yeni adı olan ÇEMENARDAGÜL ELEKTRONİK VE GIDA İTHALAT İHRACAT TİC. SAN. LTD. ŞTİ, ile günümüzde de faliyetlerini sürdürmektedir.